Admin si Mod
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Prima experienta pentru Admin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ce ati face daca...

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Rosario

Rosario


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 29
Localizare : At home ^^
Data de inscriere : 22/08/2008

Ce ati face daca... Empty
MesajSubiect: Ce ati face daca...   Ce ati face daca... Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 1:08 am

Ce ati face daca ati divulga parola forumului dvs. celui de-al 2- lea admin , iar acesta ar injosi forumul dvs. adica ar face sa arate oribil atat topicurile , cat si forumurile + infatisarea forumului...?
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Butterfly
Admin
Butterfly


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Localizare : Tarimul fluturilor
Data de inscriere : 30/07/2008

Ce ati face daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca...   Ce ati face daca... Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 9:18 am

Pai niciodata nu mam gindit la asa ceva! scratch
Dar cred ca voi proceda astfel:il voi scoate din functia admin,as schimba parola forumului,si as incerca din toate puterile mele sa repar tot ce a facut admin2,sa-mi cer scuze la fiecare user personaj,adica prin e-mail,sau PM cerind scuze la fiecare in parte,dar de al 2 admin!in general l-as uita si as uita ca mi-a fost un bun prieten,virtual!Iasi interzice sa intri pe forumurile mele!
Dar daca cauza va fi destul de grav as preveni admin care ii stiu de pe forumurile pe care snt inregistrata,ca se poata tine fata la asa ceva!
Dar cred ca adminul doi cu care am creat forumuri nu poate fi in stare de asa ceva! Very Happy
Asta e parerea mea! Exclamation
Sus In jos
http://new-world.forummagic.net/
Eclipse




Numarul mesajelor : 14
Localizare : Pluto
Data de inscriere : 21/09/2008

Ce ati face daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca...   Ce ati face daca... Icon_minitimeDum Noi 02, 2008 8:32 pm

Nu as avea nici un motiv ca sa ii dau o parola oarecare cuiva. Am dat oadata o parola dar era de la un host de poze si chiar daca din greseala ar fi aflat cineva o parola nu neaparat pe cea de administrare as incerca sa recuperez ceea ce a stricat acea persoana sa repar dar si sa am grija de cel sau cea care s-a jucat pe contul meu.
Sus In jos
http://www.help.online-talk.net
Doppelganger

Doppelganger


Numarul mesajelor : 14
Respectarea regulilor : Ce ati face daca... Rank11-24afb
Data de inscriere : 18/04/2009

Ce ati face daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca...   Ce ati face daca... Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 9:02 am

daca s-ar intampla asa ceva ei bine l-as injosi si eu precum o facut forumul!Nimeni nu isi bate joc de munca altcuiva cel putin eu nu permit asta mai ales daca stiu ca e cu buna intentie!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ati face daca... Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca...   Ce ati face daca... Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ati face daca...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Admin si Mod :: Probleme in PA :: Diverse-
Mergi direct la: