Admin si Mod
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Prima experienta pentru Admin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 hai hai..the angel here...Morti sa va salute

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Louise Françoise Le Blanc

Louise Françoise Le Blanc


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 28
Data de inscriere : 14/12/2008

hai hai..the angel here...Morti sa va salute Empty
MesajSubiect: hai hai..the angel here...Morti sa va salute   hai hai..the angel here...Morti sa va salute Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 4:56 pm

salut
Ma numesc (nu pot spune dar puteti sami spuneti Candy-Panda),si normal imi place s'desenez,ador anime-urile:Bakuretsu Tenshi,Black Cat
ChobitsClannad,D.N.Angel,DearS,Digimon,Elfen Lied,,Full Metal Panic,Full Metal Panic TSR,Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,Hellsing,Higurashi no naku koro ni,Hikaru no Go,Howl`s Moving Castle,Hunter X Hunter,I My Me! Strawberry Eggs,IZUMO - Takeki Ken no Senki -,Jigoku Shoujo,Kaleido Star,Kamikaze Kaitou Jeanne,Kannazuki no Miko,Kiddy Grade,Last Exile,Le Portrait de Petit Cossette,Lucky Star,Madlax,Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch,My-Otome,Nana,Noein - Mou Hitori no Kimi e,Overdrive,Peacemaker Kurogane,Peach Girl,Perfect Blue,Planetes,RahXephon,Reborn!,Rozen Maiden,Samurai 7,Samurai Deeper Kyo,Shakugan no Shana,Shuffle!,Spirited Away,Texhnolyze,Tokko,Vampire Princess Miyu,Zombie Loan si atata ami amintesc.
animeuri vizionate:toate def mai am de vizionat cateva voi da cateva exemple
Inuyasha,kaleido Star ,Kiddy Grade,Yu Yu Hakusho,Slayers, Blue Gender, Mermaid melody , Gravitation , Paradise Kiss, Spiral, ROD the TV,Arc the Lad, Ghost Stories ,Full Metal Panic!/Full Metal Panic Fumoffu,
- Mew Mew Power,
- Captain Tsubasa,
- Naruto,
Kamichu,
Shaman King,
Yu-Gi-Oh,
Yu-Gi-Oh GX,
Trigun,
- Hell Girl,
- Tantei Gakuen Q,
- Welcome to Pia Carrot!! 2 DX OVA,
- Chou Kuseninarisou,
- Onegai twins,
- Candy candy,
- Ranma 1/2,
- Mirumo de Pon,
- Bokura ga ita,
- Fruits basket,
- Escaflowne,
- High School Girls ,
- Honey & Honey Drops Ova,
- Air tv,
- Wedding Peach,
- Pretty Sammy,
- Nurse Angel Ririka SOS,
- Marmalade boy,
- Kamichama Karin,
- Candidate for Goddess,
- Ayashi no Ceres,
- D.N. Angel,
- Card captor sakura,
- DearS,
- Kamikaze Kaitou Jeanne,
- Yes! Precure 5,
- Mai Hime,
- Lovely complex,
- Nana,
- Beyblade,
- Da Capo,
Pretear,
Kare Kano,
Hana Yori Dango,
Rosario to Vampire,
Karin,
Kirarin Revolution,
Angelique OVA,
Ask Dr. Rin,
Baby Love,
- Chobits,
Clannad - Movie,
Cutey Honey Flash,
Daa! Daa! Daa!,
Full Moon wo Sagashite,
- Fushigi Yuugi,
- Girls Bravo,
Harukanaru Toki no Nakade Hachiyosho,
I Love My Younger Sister,
- Loveless ,
Mamotte! Lollipop ,
Kage Kara Mamoru!, REC,
porecle(am ami multe dra va voi spune in mare parte):tata ami spune:Sailor Kitsubashi mama:Mirandolina bunica: Kaneto Sayuri bunicu:Kitty prieteni:vulpita intunecata ,eclair,ayume,caroline,etc etc sunt foarte multe
manga preferate:1.Vampire Knight,.2.XxxHolic
3.Battle Royale
4.D.Gray Man
5.One Piece
6.Claymore
7.Bitter Virgin
8.Seeds of Anxiety
8.Air Gear
9.Ouran HS Host Club
OneShots
1.Anata no Omocha
2.Camelot Garden
3.Dramatic Love Album
4.Gokuaku Drop
5.White Garden
6.Bleach
7.Katekyo Hitman Reborn!
8.Zettai Kareshi
9.Zombie Powder
10.Girl meets Girl
11.Highschool of The Dead
Ar mai fi si altele dar astea sunt preferatle ^^
Hobiurile:animeurile
cantatu
dansatul
tenisul
inotul
basketul
voleiul
muzika
acrobatul
baletul
alergatul
cumparaturi
role
Ju-Jitsul
karate etc etc sunt foarte multe,imi place si sa le desenez.Imi plac toate stilurile de animeuriNu-mi place sa fiu trezita dimineatza ca sa ma duc la scoala,urasc asta,prefer sa ma scol pe la 12:20,asa ma sculam cand era vara.Cu desenatul...ma descurc binisor,nici prea rau dar nici prea bine,dar...imi place cate o data sa dedic vre'un desen cuiva.
Cat despre treaba ci topurile,cate-o data mi-ar placea sa ajung in top...dar asta va ramane un simplu si doar un simplu vis al meu ce nu-mi va fi indeplinit,dar...eu sper in continuare,
a si cu notele mici...daca imi dati nota mica ptc asa merita desenul atunci e totul in regula,dar daca imi dati nota mica pentru ca unii folosesc contul pt a da note mici,sau de invidie,nota mica va fi inapoiata,mie nu-mi prea place sa dau note mici,asa ca nu ma provocati.Eu desenez:Dar! Vati intrebat pe voi insasi de ce desenati? eu sincer pana acum nu,dar o sa zik motivu meu:desenez pt cei care asteapta desene noi de la mn,desenez pt arta de a desena si pt am dezvolta talentul,desenez pt a dedica desene,desenez ptc imi place sa desenez! Asta e motivul meu,spus in putine cuvinte...Va zik ca fara anime-uri viata mea nu e viata

kappuchu ... ^_^ ...ja ne ....a da daca aveti intrebari va voi raspunde bucuroasa
Sus In jos
http://dragon-legends.secrets-stories.com
Butterfly
Admin
Butterfly


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Localizare : Tarimul fluturilor
Data de inscriere : 30/07/2008

hai hai..the angel here...Morti sa va salute Empty
MesajSubiect: Re: hai hai..the angel here...Morti sa va salute   hai hai..the angel here...Morti sa va salute Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 10:06 pm

Welcome in Administrator fii si tu unul!Intrebari nu am te stiu ai intrebari adreseaza-te sau posteaza!
Happy posting and new friend Razz
Sus In jos
http://new-world.forummagic.net/
Kitty

Kitty


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 28
Localizare : constanta
Data de inscriere : 02/09/2008

hai hai..the angel here...Morti sa va salute Empty
MesajSubiect: Re: hai hai..the angel here...Morti sa va salute   hai hai..the angel here...Morti sa va salute Icon_minitimeMier Dec 17, 2008 8:32 pm

bun venit pe forum! happy posting and no spam lol!
Sus In jos
http://fananime.forumgratuit.ro/forum.htm
Rosario

Rosario


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 29
Localizare : At home ^^
Data de inscriere : 22/08/2008

hai hai..the angel here...Morti sa va salute Empty
MesajSubiect: Re: hai hai..the angel here...Morti sa va salute   hai hai..the angel here...Morti sa va salute Icon_minitimeDum Apr 19, 2009 1:12 pm

Hay,Hay bine ai venit have fu&happy post!
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
Continut sponsorizat





hai hai..the angel here...Morti sa va salute Empty
MesajSubiect: Re: hai hai..the angel here...Morti sa va salute   hai hai..the angel here...Morti sa va salute Icon_minitime

Sus In jos
 
hai hai..the angel here...Morti sa va salute
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Admin si Mod :: Prezentare :: Despre useri-
Mergi direct la: