Admin si Mod
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Prima experienta pentru Admin
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Parerile voastre

In jos 
AutorMesaj
Butterfly
Admin
Butterfly


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Localizare : Tarimul fluturilor
Data de inscriere : 30/07/2008

Parerile voastre Empty
MesajSubiect: Parerile voastre   Parerile voastre Icon_minitimeLun Oct 27, 2008 6:54 pm

Aici vizitatorii pot sa-si exprime parerile ^_^
Sus In jos
http://new-world.forummagic.net/
~KaMy'Sa
Vizitator




Parerile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Parerile voastre   Parerile voastre Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 10:04 pm

Pai .. forumul arata bine si cred ca este si activ .. oare e neaprat sa fii fan anime ca sa te inscrii .. sau .. ? Eu nu prea mai sunt si d'aia zic .. in rest imi place .. POATE ma voi inscrie ^^
Sus In jos
Butterfly
Admin
Butterfly


Numarul mesajelor : 69
Varsta : 30
Localizare : Tarimul fluturilor
Data de inscriere : 30/07/2008

Parerile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Parerile voastre   Parerile voastre Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 6:35 pm

Forumul nu e anime e suoport si ajutor pentru tinerii incepatori care incer sa-si faca forum cu ajutorul forumgratuit.ro si problemele legate in PAnoul de Administrare,daca crezi asta nu pur si simplu am pus asa banner si-l voi schimba^^Astept noi membri ^^ Razz
Sus In jos
http://new-world.forummagic.net/
Reila
Vizitator




Parerile voastre Empty
MesajSubiect: mmm.....   Parerile voastre Icon_minitimeJoi Iul 15, 2010 2:19 pm

mmm...frumos forumul.nu stiu daca esti si activ.M-as inregistra dar mai intai vreau sa vad cat de activi sunt userii.subiecte vad ca sunt.ar mai trebui cateva suiecte care nu au forst abordate pe alte forumuri. Surprised
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerile voastre Empty
MesajSubiect: Re: Parerile voastre   Parerile voastre Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerile voastre
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parerile voastre

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Admin si Mod :: Pareri :: Paririle vizitatorilor-
Mergi direct la: